Spływ kajakowy

Spływ kajakowy ministrantów i dzieci Bożych

Spływ 20 maja 2017 roku, godzina 10.00 Relacja filmowa ze spływu Z Żarnowca do Dębek Spływ rozpoczynamy od Jeziora Żarnowieckiego, a kończymy w Dębkach. Trasa jest prosta i krótka, w sam raz dla rodzin. Pogoda zapowiada się piękna. Jedzenie zabieramy we własnym zakresie. Ognisko i parking Po spływie wszyscy zbieramy się na ognisku, w Dębkach […]

Adoracja

Adoracja Wielki Piątek Adoracja Wielka Sobota

trening piłkarski ministrantów

Trening piłkarski ministrantów

Pozostałe wpisy

Wydarzenia:

no event

Strona parafialna

Funpage parafialny

Formacja ministrantów

Ojcowie i synowie

Ministranci nie są sami. Mają swoje domy, swoich rodziców. Dla młodego mężczyzny ważna jest zwłaszcza relacja z ojcem. Dlatego w ramach formacji ministranckiem pragniemy inicjować i propagować wspólne spędzanie czasu ojców z synami. Ojcowie i synowie, ale także mamy i rodzeństwo tworzą wielką rodzinę ministrancką.

Wycieczki i czas wolny

Wycieczki i czas wolny. Ministranci powinni być zgraną grupą. Najlepszym sposobem na integrację są wspólne wycieczki.

Zbiórki ministranckie

Bycie ministrantem to nie tylko służenie na Mszy Świętej, to także zbiórki. To przygotowanie do szczęśliwego życie. Aby osiągnąć szczęście, trzeba być blisko Boga. Potrzebny jest cnoty typowo ludzkie. O tym wszystkim rozmawiamy na zbiórkach ministranckich.

Służenie

Każdy ministrant ma swoje obowiązki. Każdy jest odpowiedzialny za oprawę liturgiczną w naszej parafii. Służenie na wyznaczonej Mszy Świętej jest zaszczytem, ale także obowiązkiem.

Piłka Nożna

Piłka nożna jest ulubionym sportem prawie każdego chłopaka. Ministranci i ich ojcowie mogą w każdą sobotę skorzystać z sali gimnastycznej.